Kategorie
Super Produkt
Kontakt
JAMAX

ul. SPACEROWA 25

64-212 SIEDLEC,ŻODYŃ

tel.: 782 383 938

e-mail: jamax24@op.pl
ODSTRASZACZ ULTRADZWIEKOWY ZWIERZYNY ZWIERZAT
Kategoria: Motoryzacja » Gadżety motoryzacyjne » Pozostałe
ODSTRASZACZ ULTRADZWIEKOWY ZWIERZYNY ZWIERZAT ODSTRASZACZ ULTRADZWIEKOWY ZWIERZYNY ZWIERZAT ODSTRASZACZ ULTRADZWIEKOWY ZWIERZYNY ZWIERZAT ODSTRASZACZ ULTRADZWIEKOWY ZWIERZYNY ZWIERZAT ODSTRASZACZ ULTRADZWIEKOWY ZWIERZYNY ZWIERZAT ODSTRASZACZ ULTRADZWIEKOWY ZWIERZYNY ZWIERZAT ODSTRASZACZ ULTRADZWIEKOWY ZWIERZYNY ZWIERZAT
Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.03 kg
Jednostka miary: kpl.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 kpl. (1 op.)

Opis produktu:

Komplet gwizdków

(2szt) odstraszaczy zwierząt.

Gwizdek pozwala na ograniczenie kolizji pojazdu ze zwierzętami dzięki emisji dźwięków o wysokiej częstotliwości. Na ich skutek zwierzęta płoszą się co sprawia że Nie wymaga odrębnego włączania. Przy prędkościach powyżej 60 km/h gwizdek emituje dźwięk o wysokiej częstotliwości ostrzegający zwierzęta przed zbliżającym się pojazdem. Zasięg dźwięku gwizdka wynosi około 2 km w zależności od warunków terenowych i pogody. Montując ten oto zestaw zapobiegasz powstaniu kolizji - poprawiasz swoje bezpieczeństwo ,a przecież to jest najważniejsze!


Towar jest fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu.


Montaż

Jest bardzo prosty montuje się je na bardzo silną taśmę dwustronną ,która jest w komplecie ,równolegle z szosą co jest pokazane na moim przykładzie  (zobacz na zdjęciu) pasują do każdego auta nawet do tira tylko trzeba znaleźć odpowiednie miejsce .


Sam jako kierowca używam gwizdków już od jakiegoś czasu i nie spotkałem ,ani jednej sarenki,ani dzika,ani lisa  przy trasie.